Nagrade

Iz arhiva:

2020/21

Obirom na Covid i zatvaranje klubova sezona se odvijala više / manje online, jedino natjecanje u živo je bilo u Domu Sportova  Slobodanke Tintor u svibnju.

Nakon Produkcije PC TALA  12.3. proglasili su zatvaranje centara.

  • Veljača – Produkcija PC TALA
  • 7-10.5Dom Sportova IDO – Slobodanka Tintor

Marta Barac – Contemporary/junior  – “RIVER” – 2 mj.

Nathalie Nujster – Jazz /junior – “PAPPARADISO” – 1.mj.  ulaz u GALU 2.mj,

– Modern /junior – “HOSTAGE” – 2.mj.

-Open / junior – “BELIEVER” – 2.mj,

  • 20-24.5. – REAL DANCE STAR – online

Hana Malić  junior – musical .- Bad Romance 76/120 – B kateg.  3/7

Nathalie Nujster  junior – Acro – Believer  76/120 – B kateg. 5/8

– modern/contemp.- Hostage  85/120 – A kateg. 6/32

– Lyrical – Liability – 85/120 – A kateg. 2/7

– jazz – Papparadiso – 69/120 – B kateg 5/11

Ella Bartolić Fukač kids – modern – Read about it – 80/120  B kateg 5/16

– Open – Season of the witch -857120 A kateg 3/12

Marta Barac – junior – contemp/modern – River – 85/120 A kateg 6/32

Grupa junior –

Balet – Male Sirene – 60/120 – B kateg.  1/1

Open – Sugar Plum Fairy – 85/120 A kateg. 1/12

  • 27-28.6. – on line IDC – Malinska 

Marta Barac –  modern/junior – “RIVER”

Hana Malić – musical/junior – “BAD ROMANCE”

Ella Bartolić Fukač – open – “SEASON OF WITCH”

-modern – “READY OR NOT”

Nathalie Nujster – jazz/junior “PAPPARADISO”

– Lyrical /junior ” HEAVEN CRY”

– Contemporary /junior “HOSTAGE”

– acro / junior  “BURDEN OF LIFE”

-Open/junior “BELIEVER”

Grupa  –

“SUGAR PLUM FAIRY” – Open/junior

Hana Malić, Marta Barac , Ella Bartolić Fukač, Nathalie Nujster

  • 30.10-1.11. – BOBA BAMBI KIDS – ON  LINE – 

Marta Barac-junior- contemporary – River

Nathalie Nujster- junior – nastupala za MODUS  sa – Hostage – contemporary

Believer –  open

Papparadiso – jazz – 1.mj, u Gali 2.mjesto

  • 13.12.  IDC -KRK -ONLINE – 

Nathalie Nujster – junior –  Believer – 1/1

– Heaven Cry – 2/4

– Burden of life  1/4

– Hostage  3/4

-Parradiso 1/1

Marta Barac . junior .- contemporary – River – 3/4

Hana Malić – junior -musical – Bad Romance – 1/1

Hana Bartolić Fukač- djeca –  modern -Read about it – 2/3

show – Season of the witch –

U GALU – među TOP 10

Burden of life – acro – Nathalie Nujster

Hostage (Modus)

Bad Romance

27.12.- TEENS SOLO -SRBIJA ONLINE – Finale

Nathalie Nujster- junior  – Believer  – open 3/6

Papparadiso -jazz 3/4

Heaven Cry – lyrical- 1/2

Burden od life – acro – 1/2

Hostage – nije ušla u finale

                                         2019./20.

  • 2. veljača – Vienna International

Ella Bartolić Fukać  – acrobatic /djeca  – “Candyman”

Marta Barac – show / junior – No reason to stay

modern /junior – River

NathalieNujster – jazz /junior – La Habana

– modern /junior – Liability

– acrobatic /junior -Burden of life

– Lyrical/junior- Still need you

– show/ junior – Heaven cry

  • 10. veljača – Produkcija PC TALA
  • Ožujak – Lukec –

Ella Bartolić Fukać  – acrobatic /djeca  – “Candyman”

Marta Barac – show / junior – No reason to stay

modern /junior – River

NathalieNujster – jazz /junior – La Habana

– modern /junior – Liability

– acrobatic /junior -Burden of life

– Lyrical/junior- Still need you

– show/ junior – Heaven cry

Grupa Junior : Arabian night – Nathalie ,Marta, Hana, Mia, Laura, Lara

  • 2.ožujakPožeški festival 

– Arabian night

  • 25. veljaća – DWC- Hypo centar 

Candyman-acro-mini –  Ella Bartolić

Burden of life – acro – djeca Nathalie Nujster – 4.mj.

Timekeepers  – grupa- junior acro( Nika Šivak, Katarina Grahovac, Mia Lea Slivka  , Marta Barac , Lara Palikuća  , Hana Malić, Nathalie Nujster) – 1. mj

La Habana – jazz – djeca Nathalie Nujster  8. mj.

River – contemporary – djeca – Marta Barac 11.mj.

Still need you  -contemporary – djeca – Nathalie Nujster 11.mj.

Heaven cry – show djeca – Nathalie Nujster

No reason to stay – show  – djeca –  Marta Barac

Liability -modern – djeca – Nathalie Nujster 15.mj.

  • TREPS -15/16/17.3. – Klasićni / suvremeni, 29/30/31.3 show/jazz/urbani , 12/13/14.4 – show/jazz/urb

-revijalno – BURDEN OF LIFE

-suvremeni –  River – Marta Barac

-Show – Heaven Cry – Nathalie Nujster

– Timekeepers  – Nika Šivak, Katarina Grahovac, Slivka Mia Lea, Palikuća Lara, Marta Barac,

Hana  Malić, Nathalie Nujster

  • DANCE FEST POREČ – 06.04.-

Burden of life – acro – Nathalie Nujster

River – contemporary – modern – Marta Barac

Liability – Contemporary – modern – Nathalie Nujster

La Habana -jazz  – Nathalie Nujster

Candyman -acro – Ella Bartolić Fukač

Heaven Cry -open – Nathalie Nujster

No reason – open – Marta Barac

  • 14. 4. – SAMOPLES – SAMOBOR – Challenge i revijalno

14.4. Alice in wonderland – challenge  – Mia Štefinovec, Laura Oremuš, Marta Barac, Lara Palikuća , Nathalie Nujster 1.mjesto

13.4. Timekeepers -revijalno – Nika Šivak, Katarina Grahovac, Mia Lea Slivka, Marta Barac, Hana Malić, Lara Palikuća,Nathalie Nujster

  • HSDS – 24.4.-28.4. – Velika Gorica

Marta Barac – modern

Nathalie Nujster  – show – Heaven cry

– acro – Burden of life

– jazz – La Havana

– Modern –  Still need you

Ella Bartolić Fukač – show – Candyman

Grupa junior –  Timekeepers – Nika, Katarina, Mia Lea, Marta, Lara, Hana, Nathalie

  • 29.4. – Dan Plesa  – PC Tala – Cvjetni trg

O.Š. Gundulić

  • Bambi Kids – 9.- 12.5.

Nathalie Nujster- modern  – Liability –

– Contemporary – Still need you

– Jazz -La havana

– Lyrical – Heaven Cry

– Open solo kids – Burden of life

Marta Barac – contemporary – River

– show – No reason to stay

Hana Malić – musical – Bad Romance

Ella Bartolić Fukač -open solo-mini- Candyman

Group – Lyrical – Alice in Wonderland

– balet – Biale Espanol

– Open – Timekeepers

  • Završna produkcija PC TALA 
  • 7.12. WINTER OPEN – O.Š,MALEŠNICA

Nathalie Nujster – show –  Last Breath –

Open – Believer –

Modern – Hostage –

Jazz – Papparadiso –

  • 14./15.12. – BOŽIĆNI ADVENT PC TALA
  • 22.12. -CHRISTMAS BALL – Nathalie Nujster  – Jazz/acro/Lyrical/modern – 1.mj.

2018.

  • Veljača – Zimska  produkcija  plesnog centra Tala
  • 3. veljače – LUKEC OPEN 2018.

Nathalie Nujster – 1. mjesto s koreografijama Still need you Last breath

  • 2.-4. veljačePOŽEŠKI PLESOKAZDjed i repa Still need you
  • 9.-11. ožujka CROOPEN – kvalifikacijsko natjecanje za europsko prvenstvo u Poreču
    Prva nagrada – lyrical solo djeca – Karla Kurpez
    Druga nagrada – lyrical solo djeca – Marta Barac
    Treća nagrada – lyrical solo djeca – Nathalie Nujster
    Prva nagrada – acro solo djeca – Nathalie Nujster Burden of life
    Druga nagrada – lyrical solo junior – Katarina Grahovac Toxic
    Druga nagrada – lyrical duo junior – Katarina Grahovac i Nika Šivak You&I
    Prva nagrada – acro grupa junior – Stardust Katarina Grahovac, Nika Šivak, Marta Lea Mia Slivka, Marta Barac, Karla Kurpez, Lara Palikuća, Hana Malić i Nathalie Nujster.
  • 17.3. BUDUĆNOST U NAMA
    Burden of life Nathalie Nujster 1. mjesto
    No reasons to stay 
    Marta Barac 2. mjesto

    Cinderella Ella Bartolić 2. mjesto
    Chandelier Karla Kurpez
    Stardust acro grupa – posebna nagrada
  • 6.-8. travnja HSDS:
    Ella Fukač Bartolić – Cinderella – 1. mjesto mini kategorija solo
    Nathalie Nujster – La habana – 4. mjesto solo jazz junior; Still need you – 4. mjesto solo modern junior
    Stardust – 4. mjesto show junior grupa
  • 4. svibnja Plesni klub Point – Samobor – revija
    Feel the rythm
  • 20. travnja – 6. svibnja TREPS
    Acro solo – Marta Barac – No reason to stay koreo. N. Lipovac
    Jazz solo – Nathalie Nujster – La habana – koreo. A. Sesartić
    Modern solo – Nathalie Nujster – Still need you – koreo. Dasha Glinkina
    Modern solo – Nika Šivak – This place was a shelter – koreo. N. Šivak
    Posebna nagrada žirija za koreografije na Gala večeri:
    No reason to stay This place was a shelter
  • 10.-13. svibnja – BAMBI KIDS – WDM – Arena Zagreb
    Ella Bartolić Fukač – solo mini acro – 1. mjesto
    Nika Šivak – suvremeni solo – 4. mjesto
  • 22.-27. svibnja WDM ESDU POREČ
    Nathalie Nujster – 2. mjesto kvalifikacije za solo jazz – La habana Finale:
    Nathalie Nujster – 4. mjesto – solo jazz – La habana
    Nathalie Nujster – 2. mjesto lyrical – Heaven cry
    Nathalie Nujster – 5. mjesto acro – Burden of life
    Nathalie Nujster – 4. mjesto modern – Still need you

    Marta Barac – 4. mjesto lyrical – No reason to stay

    Nika Šivak 6. mjesto contemporary solo – This place was a shelter
    Nika šivak i Katarina Grahovac – 3. mjesto duo lyrical – You & I
    Acro grupa – 1. mjesto Stardust
  • 14.-16.6. ZAVRŠNA PRODUKCIJA PLESNOG CENTRA TALA
    Dječji program:
    Pinkići – Tijana Balaško
    Jazz 1 – Tijana Balaško
    Starije grupe i solo koreografije Centar za kulturu Trešnjevka
    Balet – Mihaela Tunjić
    Jazz 2 – Maja Drobac
    Solo: Nathalie Nujster – Burden of life – Sabina Nujster koreo.
    La habana – Alen Sesardić koreo.
  • 15-16.12. WINTER ŠPANSKO

Marta Barac – djeca- modern “River”

– Lyrical “No reason”

Ella Bartolić Fukač – mini kids -acro- “Candyman”

Nika Šivak – youth – contemporary – “This place is a shelter”

Hana Malić – kids – musical – “Bad Romance”

Nathalie Nujster -kids – acro -“Burden of life”

– jazz – “La Habana”

– Lyrical – “Heaven cry”

– Modern “Lyability”

–  Contemporary – “Still need you”

Nathalie Nujster plesni klub Pinokio

2017.

 
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Budućnost u nama (BUN) – 1. mjesto: kategorija Acro Nathalie Nujster
    1. mjesto kategorija Modern Igra vremena – grupa Jazz 3
  • TREPS – sudjelovali s : 1. Lyrical trio Take me home
    2. Acro solo The last breath Nathalie Nujster
    3. Revijalno Acro grupa – Shout
  • TREPS (finale) 17.6. i 18.6.2017.: Acro solo Nathalie Nujster
    Igra vremena – grupa Jazz 3
  • CROOPEN – 1. mjesto Acro grupa Shout
    1. mjesto Acro solo The last breath
    2. mjesto Acro duo Reaching for the Moon

    1. mjesto Lyrical trio Take me Home
    5. mjesto Contemporary group Igra vremena
  • Sve koreografije klasificirale su se u A ligu za WDM ESDU u Poreču:
    3. mjesto Acro solo children Nathalie Nujster The last breath
    2. mjesto Lyrical trio (Katarina Grahovac, Mirta Todlting
    i Nika Šivak) Take me home
    3. mjesto Acro duo junior (Marta Šimunković
    i Ziba Navaey) Reaching for the Moon
    2. mjesto Acro grupa junior Shout
  • SAMOPLES (plesni klub Point) – Susret plesnih grupa u Samoboru
  • Međunarodni dan plesa – 29. travnja – nastup na Zrinjevcu
  • Završna produkcija plesnog centra Tala 4. lipnja
  • IDC Malinska 10. lipnja – 1. mjesto Acro solo children Nathalie Nujster The last breath
  • Šibenski plesni festival – Solo koreografije: Nika Šivak, Katarina Grahovac, Mirta Tödtling, Paula Benjak
    Trio – Nika Šivak, Katarina Grahovac i Mirta Tödtling

Nika Šivak 15 god. solo koreografija

2016.

 
  • Festival plesnih maski – Garden Mall
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Budućnost u nama (BUN)
  • TREPS
  • Požeški Plesokaz
  • Plesna revija Silvije Hercigonje 2016.
  • Hrvatski sabor kulture – Velika Gorica
  • SAMOPLES – plesni festival u Samoboru
  • Završna produkcija plesnog centra Tala 2016.
  • TREPS – gala večer

Pinokio klub za djecu

2015.

  • Festival plesnih maski – Garden mall – 1. mjesto Candyman
    2. mjesto Happy friends i Frozen
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala 2015.
  • DaCi Fest
  • Budućnost u nama (BUN) – 1. mjesto Happy friends
  • TREPS – kvalifikacija za TREPS FESTIVAL – Ruke
    Happy friends
  • Croopen 2015. – 1. mjesto Acro mini Candyman
  • kvalifikacija za ESDU WDM u Poreču:
    1. mjesto Acro solo Candyman – A liga
    5. mjesto Open junior grupa – Happy friends – A liga
    3. mjesto Acro children – Frozen – B liga
  • Plesna revija Silvije Hercigonje 2015.
  • Završna produkcija plesnog centra Tala – zajednički projekt – predstava Talandromeda 13.6.2015.
  • Radionica Larise Navojec 20.9.2015.

Plesni klub pinokio

2014.

  • DaCi Fest 2014.
  • Festival Plesa
  • Dani beba, mama i trudnica u West Gateu
  • Budućnost u nama (BUN) – 2. mjesto
  • TREPS – 1. mjesto – Balet – Četiri šegrta Hlapića
  • Plesna Revija Silvije Hercigonje
  • Festival Plesnih maski – 2.mjesto balet – Četiri šegrta Hlapića
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Balet napredni Pinokio klub za djecu Put svile

2013.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale – Acro dance Identity
  • DaCi fest
  • Festival plesa
  • Budućnost u nama (BUN) – 1. mjesto
  • Plesna revija Silvije Hercigonje
  • Natjecanje Mia Čorak Slavenska – Dorotea Sokolić
  • Festival maski –  Garden mall – 1. mjesto
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Jazz napredni

2012.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale – Break dance
  • DaCi fest
  • Festival plesa
  • Plesna revija Silvije Hercigonje
  • Natjecanje Mia Čorak Slavenska – Katarina Biro
  • C’est is d best
  • Eventi – Kika, Garden mall

Acro dance - Pinokio klub za djecu

2011.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS FINALE – Funk – Money is the problem
  • ESDU Poreč – 1. mjesto – Break dance junior grupa Perfect Paganini
    1. mjesto – Hip hop formacija junior Stress disorder
    1. mjesto – Acro dance junior grupa Save the world
  • Plesna revija Silvije Hercigonje
  • DaCi Fest
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Save the world - ESDU - Pinokio klub za djecu

 

2010.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Croopen
  • ESDU Master Poreč – šest puta 1. mjesto i dva puta 2. mjesto u kategorijama: Hip hop, Break dance, Jazz dance i Acro dance
  • TREPS – 1. mjesto urbani ples djeca – hip hop – Lunatic’s world
  • Susreti Silvije Hercigonje
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Plesni klub Pinokio - Završna produkcija PC Tala

2009.

  • TREPS – finale Break dance junior – Conga,
    Hip hop seniori – Music school of hip hop
  • Državno prvenstvo u Puli – četiri puta 1. mjesto i dva puta 2. mjesto

Pinokio klub za djecu - breake dance

2008.

 
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale – 1. mjesto urbani ples – show dance – senior hip hop – Take it to the floor
  • CROOPEN kvalifikacije za ESDU u Puli
    1. mjesto hip hop senior – Take it to the floor
  • Svjetsko prvenstvo u Poreču – 2. mjesto  Take it to the floor
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Jazz napredni - Pinokio plesni klub

2007.

  • Zimska i završna produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale