Nagrade

Iz arhiva:

2019./20.

  • Ožujak – Lukec Open Ella Bartolić Fukač kategorija djeca 3 mjesto i Modern 5. mjesto.
  • Nathalie Nujster kategorija junior Modern i Open 1. mjjesto
  • Jazz 2. mjesto
  • Grupna junior kategorija Open 2 mjesto Marta, Hana, Nathalie i Hana

2018.

  • Veljača – Zimska produkcija  plesnog centra Tala
  • 3. veljače – LUKEC OPEN 2018. – Nathalie Nujster – 1. mjesto s koreografijama Still need you Last breath
  • 2.-4. veljače – POŽEŠKI PLESOKAZ – Djed i repa Still need you
  • 9.-11. ožujka – CROOPEN – kvalifikacijsko natjecanje za europsko prvenstvo u Poreču
    Prva nagrada – lyrical solo djeca – Karla Kurpez
    Druga nagrada – lyrical solo djeca – Marta Barac
    Treća nagrada – lyrical solo djeca – Nathalie Nujster
    Prva nagrada – acro solo djeca – Nathalie Nujster Burden of life
    Druga nagrada – lyrical solo junior – Katarina Grahovac Toxic
    Druga nagrada – lyrical duo junior – Katarina Grahovac i Nika Šivak You&I
    Prva nagrada – acro grupa junior – Stardust Katarina Grahovac, Nika Šivak, Marta Lea Mia Slivka, Marta Barac, Karla Kurpez, Lara Palikuća, Hana Malić i Nathalie Nujster.
  • 17.3. BUDUĆNOST U NAMA
    Burden of life Nathalie Nujster 1. mjesto
    No reasons to stay 
    Marta Barac 2. mjesto

    Cinderella Ella Bartolić 2. mjesto
    Chandelier Karla Kurpez
    Stardust acro grupa – posebna nagrada
  • 6.-8. travnja HSDS:
    Ella Fukač Bartolić – Cinderella – 1. mjesto mini kategorija solo
    Nathalie Nujster – La habana – 4. mjesto solo jazz junior; Still need you – 4. mjesto solo modern junior
    Stardust – 4. mjesto show junior grupa
  • 4. svibnja Plesni klub Point – Samobor – revija
    Feel the rythm
  • 20. travnja – 6. svibnja TREPS
    Acro solo – Marta Barac – No reason to stay koreo. N. Lipovac
    Jazz solo – Nathalie Nujster – La habana – koreo. A. Sesartić
    Modern solo – Nathalie Nujster – Still need you – koreo. Dasha Glinkina
    Modern solo – Nika Šivak – This place was a shelter – koreo. N. Šivak
    Posebna nagrada žirija za koreografije na Gala večeri:
    No reason to stay This place was a shelter
  • 10.-13. svibnja – BAMBI KIDS – WDM – Arena Zagreb
    Ella Bartolić Fukač – solo mini acro – 1. mjesto
    Nika Šivak – suvremeni solo – 4. mjesto
  • 22.-27. svibnja WDM ESDU POREČ
    Nathalie Nujster – 2. mjesto kvalifikacije za solo jazz – La habana Finale:
    Nathalie Nujster – 4. mjesto – solo jazz – La habana
    Nathalie Nujster – 2. mjesto lyrical – Heaven cry
    Nathalie Nujster – 5. mjesto acro – Burden of life
    Nathalie Nujster – 4. mjesto modern – Still need you

    Marta Barac – 4. mjesto lyrical – No reason to stay

    Nika Šivak 6. mjesto contemporary solo – This place was a shelter
    Nika šivak i Katarina Grahovac – 3. mjesto duo lyrical – You & I
    Acro grupa – 1. mjesto Stardust
  • 14.-16.6. ZAVRŠNA PRODUKCIJA PLESNOG CENTRA TALA
    Dječji program:
    Pinkići – Tijana Balaško
    Jazz 1 – Tijana Balaško
    Starije grupe i solo koreografije Centar za kulturu Trešnjevka
    Balet – Mihaela Tunjić
    Jazz 2 – Maja Drobac
    Solo: Nathalie Nujster – Burden of life – Sabina Nujster koreo.
    La habana – Alen Sesardić koreo.

Nathalie Nujster plesni klub Pinokio

2017.
 
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Budućnost u nama (BUN) – 1. mjesto: kategorija Acro Nathalie Nujster
    1. mjesto kategorija Modern Igra vremena – grupa Jazz 3
  • TREPS – sudjelovali s : 1. Lyrical trio Take me home
    2. Acro solo The last breath Nathalie Nujster
    3. Revijalno Acro grupa – Shout
  • TREPS (finale) 17.6. i 18.6.2017.: Acro solo Nathalie Nujster
    Igra vremena – grupa Jazz 3
  • CROOPEN – 1. mjesto Acro grupa Shout
    1. mjesto Acro solo The last breath
    2. mjesto Acro duo Reaching for the Moon

    1. mjesto Lyrical trio Take me Home
    5. mjesto Contemporary group Igra vremena
  • Sve koreografije klasificirale su se u A ligu za WDM ESDU u Poreču:
    3. mjesto Acro solo children Nathalie Nujster The last breath
    2. mjesto Lyrical trio (Katarina Grahovac, Mirta Todlting
    i Nika Šivak) Take me home
    3. mjesto Acro duo junior (Marta Šimunković
    i Ziba Navaey) Reaching for the Moon
    2. mjesto Acro grupa junior Shout
  • SAMOPLES (plesni klub Point) – Susret plesnih grupa u Samoboru
  • Međunarodni dan plesa – 29. travnja – nastup na Zrinjevcu
  • Završna produkcija plesnog centra Tala 4. lipnja
  • IDC Malinska 10. lipnja – 1. mjesto Acro solo children Nathalie Nujster The last breath
  • Šibenski plesni festival – Solo koreografije: Nika Šivak, Katarina Grahovac, Mirta Tödtling, Paula Benjak
    Trio – Nika Šivak, Katarina Grahovac i Mirta Tödtling

Nika Šivak 15 god. solo koreografija

2016.
 
  • Festival plesnih maski – Garden Mall
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Budućnost u nama (BUN)
  • TREPS
  • Požeški Plesokaz
  • Plesna revija Silvije Hercigonje 2016.
  • Hrvatski sabor kulture – Velika Gorica
  • SAMOPLES – plesni festival u Samoboru
  • Završna produkcija plesnog centra Tala 2016.
  • TREPS – gala večer

Pinokio klub za djecu

2015.
  • Festival plesnih maski – Garden mall – 1. mjesto Candyman
    2. mjesto Happy friends i Frozen
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala 2015.
  • DaCi Fest
  • Budućnost u nama (BUN) – 1. mjesto Happy friends
  • TREPS – kvalifikacija za TREPS FESTIVAL – Ruke
    Happy friends
  • Croopen 2015. – 1. mjesto Acro mini Candyman
  • kvalifikacija za ESDU WDM u Poreču:
    1. mjesto Acro solo Candyman – A liga
    5. mjesto Open junior grupa – Happy friends – A liga
    3. mjesto Acro children – Frozen – B liga
  • Plesna revija Silvije Hercigonje 2015.
  • Završna produkcija plesnog centra Tala – zajednički projekt – predstava Talandromeda 13.6.2015.
  • Radionica Larise Navojec 20.9.2015.

Plesni klub pinokio

2014.
  • DaCi Fest 2014.
  • Festival Plesa
  • Dani beba, mama i trudnica u West Gateu
  • Budućnost u nama (BUN) – 2. mjesto
  • TREPS – 1. mjesto – Balet – Četiri šegrta Hlapića
  • Plesna Revija Silvije Hercigonje
  • Festival Plesnih maski – 2.mjesto balet – Četiri šegrta Hlapića
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Balet napredni Pinokio klub za djecu Put svile

2013.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale – Acro dance Identity
  • DaCi fest
  • Festival plesa
  • Budućnost u nama (BUN) – 1. mjesto
  • Plesna revija Silvije Hercigonje
  • Natjecanje Mia Čorak Slavenska – Dorotea Sokolić
  • Festival maski –  Garden mall – 1. mjesto
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Jazz napredni

2012.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale – Break dance
  • DaCi fest
  • Festival plesa
  • Plesna revija Silvije Hercigonje
  • Natjecanje Mia Čorak Slavenska – Katarina Biro
  • C’est is d best
  • Eventi – Kika, Garden mall

Acro dance - Pinokio klub za djecu

2011.

  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS FINALE – Funk – Money is the problem
  • ESDU Poreč – 1. mjesto – Break dance junior grupa Perfect Paganini
    1. mjesto – Hip hop formacija junior Stress disorder
    1. mjesto – Acro dance junior grupa Save the world
  • Plesna revija Silvije Hercigonje
  • DaCi Fest
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Save the world - ESDU - Pinokio klub za djecu

 
2010.
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • Croopen
  • ESDU Master Poreč – šest puta 1. mjesto i dva puta 2. mjesto u kategorijama: Hip hop, Break dance, Jazz dance i Acro dance
  • TREPS – 1. mjesto urbani ples djeca – hip hop – Lunatic’s world
  • Susreti Silvije Hercigonje
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Plesni klub Pinokio - Završna produkcija PC Tala

2009.

  • TREPS – finale Break dance junior – Conga,
    Hip hop seniori – Music school of hip hop
  • Državno prvenstvo u Puli – četiri puta 1. mjesto i dva puta 2. mjesto

Pinokio klub za djecu - breake dance

2008.

 
  • Zimska produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale – 1. mjesto urbani ples – show dance – senior hip hop – Take it to the floor
  • CROOPEN kvalifikacije za ESDU u Puli
    1. mjesto hip hop senior – Take it to the floor
  • Svjetsko prvenstvo u Poreču – 2. mjesto  Take it to the floor
  • Završna produkcija plesnog centra Tala

Jazz napredni - Pinokio plesni klub

2007.

  • Zimska i završna produkcija plesnog centra Tala
  • TREPS finale